مدیر کل پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی
هاشم جنگی
مدیر کل پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی

    .
۱۳۹۵/۱۰/۲۰

۴. کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک


شرح وظایف
  1. تدوین و ابلاغ طرح جامع مقابله باتهدیدات واقدامات نظامی دشمن در حوزه بهداشت، درمان، سلامت ومخصوصاً تهدیدات بیولوژیک در سطح استان.
  2. طراحی واتخاذ تدابیر و اقدامات مورد نیاز برای حفظ و ارتقاء آمادگی وتوانمندی برنامه‌های بهداشت، درمان و سلامت در زمینه‌های مختلف در سطح استان.
  3. طراحی واتخاذ تدابیر واقدامات مورد نیاز برای مقابله باتهدیدات بیولوژیک متصور از طرف دشمن در سطح استان مخصوصاً استان‌های مرزی.
  4. ایجاد هماهنگی بین سازمان‌های مختلف مرتبط باحوزه سلامت و بهداشت وبیولوژیک برای مقابله با بحران‌های ناشی از تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن در سطح استان.
  5. سازماندهی و ارتقاء توانمندی تیم‌های مورد نیاز اضطراری در حوزه‌های مختلف بهداشت، سلامت وبیولوژیک برای مقابله با تهدیدات واقدامات نظامی دشمن در سطح استان.
  6. تدوین دستورالعمل مورد نیاز برای چگونگی تامین نیازهای مردم و مراکز بهداشتی، درمانی وبیولوژیک در شرایط جنگ وتهدیدهای دشمن.
  7. طراحی چگونگی تداوم چرخه خدمات بهداشتی، درمانی در زمینه‌های مختلف در مراکز بهداشتی درمانی در سطح استان در شرایط تهدیدات مختلف دشمن واقدامات نظامی.
  8. طراحی تمرینات و رزمایش‌های دوره‌ای برای حفظ وارتقاء آمادگی لازم در حوزه بهداشت، سلامت وبیولوژیک.
  9. طراحی وهماهنگی لازم برای ایجاد ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان بر اساس دستورالعمل ابلاغی از مراجع  بالاتر در بخش دفاع‌غیرعامل.
  10. نظارت بر اجرای دستورالعمل‌ها وایجاد آمادگی‌های لازم برای مقابله با تهدیدات نرم و اقدامات نظامی دشمن.


منبع : اداره کل پدافند غیر عامل
۱۵۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان