مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان رضوی
              
   جواد نجفی

    .
۱۳۹۸/۰۹/۰۶

علیرضا قامتی با حفظ سمت با حکم استاندار خراسان رضوی به عنوان سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور منصوب و معرفی شد.

نشست شورای اداری شهرستان نیشابور روز سه‌شنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به همین موضوع اختصاص یافت.

بر این اساس "علیرضا قامتی" باحفظ سمت اداری پیشین در استانداری خراسان رضوی، به جای سعید شیبانی تصدی فرمانداری نیشابور را به عنوان سرپرست به عهده گرفت.

همچنین در نشست شورای اداری نیشابور از خدمات سعید شیبانی که از بهمن ۱۳۹۵ عهده‌دار سمت فرمانداری نیشابور بود تقدیر به عمل آمد.
در حکم علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی خطاب به سرپرست جدید فرمانداری نیشابور آمده است: جناب آقای علیرضا قامتی بر اساس مراتب تعهد و تجارب ارزنده شما، به موجب این حکم و با حفظ پست سازمانی به سمت سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب برای تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی موفق باشید.


منبع : زیرپرتال دبیرخانه پدافند غیر عامل
تعداد بازدیدها : ۱۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان