مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان رضوی
              
   جواد نجفی

    .
۱۳۹۹/۰۲/۲۱

نشست مشترک مدیر کل پدافند غیرعامل با جناب آقای سبزیان مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی از کتابخانه های عمومی به عنوان سنگری برای آگاهی بخشی و مقاومت افزایی مردم در برابر تهدیدات یاد کرد.

در دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی مطرح شد؛ کتابخانه های عمومی پدافند غیر عامل هستند مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی از کتابخانه های عمومی به عنوان سنگری برای آگاهی بخشی و مقاومت افزایی مردم در برابر تهدیدات یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل پدافند غیرعامل، دکتر جواد نجفی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی با حجت الاسلام علی اکبر سبزیان،مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی دیدار کرد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی در این دیدار از کتابخانه های عمومی به عنوان سنگری برای آگاهی بخشی و مقاومت افزایی مردم در برابر تهدیدات یاد کرد.

جواد نجفی ادامه داد: تلاش در جهت تقویت بنیه های فرهنگی و ارتقای میزان مطالعه و کتابخوانی نوعی حرکت در جهت اهداف کلان پدافند غیرعامل است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این جلسه از کتاب به عنوان پدافند غیرعامل یاد کرد و ادامه داد: کتاب و کتابخوانی و ترویج مطالعه با ایجاد ریزساختهای آن از جمله کتابخانه سازی از جمله تلاشهایی است که به افزایش اگاهی و بصیرت مردم کمک میکند و جامعه را در برابر تهدیدات بیمه می کند.

حجت السلام سبزیان ادامه داد: در حال حاضر و با افزایش ارتباطلات بویژه فضای مجازی تهدیدات پدافندی در جامعه افزایش یافته است که تنها راه عبور از این تهدیدات افزایش سطح آگاهی مردم است.


منبع : زیرپرتال دبیرخانه پدافند غیر عامل
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان