مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان رضوی
              
   علی‌رضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۱۰/۱۱

سرپرست معاونت سیاسی و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی؛

عملکرد ادارات کل امور اتباع به عنوان سفیران جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی رصد می شود

با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی و طی مراسمی از خدمات محمد عجمی تقدیر و سید علی قاسمی به عنوان مدیر کل جدید امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری معرفی شد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی اداره کل، علی رضا قامتی در این مراسم گفت: عملکرد ادارات کل امور اتباع و مهاجران خارجی به عنوان سفیران جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی رصد می شود.

وی افزود: تمام تلاش دست اندرکاران این حوزه بر اساس آموزه های دینی و دکترین جمهوری اسلامی ایران، ایجاد شرایط مناسبی برای اتباع خارجی حاضر در استان است. 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: سال های سال است که کشور ما و استان به دلیل شرایط جنگ و نا امنی در افغانستان میزبان جمعیت قابل توجهی از مهاجران افغانی است.
قامتی ادامه داد: امروز بالغ بر 300 هزار پناهجو از افغانستان در این استان زندگی می کنند و حدود 80 هزار دانش آموز آنان در مدارس و 6 هزار دانشجوی افغان در دانشگاه های ما تحصیل می کنند که مدیریت و ساماندهی امور آن ها بر عهده اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی است. 
وی با تقدیر از عملکرد مطلوب این اداره کل در استان، تصریح کرد: در واقع فعالیت این مجموعه،  میان بخشی و بین دو وزارتخانه امور خارجه و کشور است و به همین جهت از حساسیت بالایی برخوردار است. 


منبع : زیر پرتال دبیرخانه پدافند غیر عامل
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان