مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان رضوی
              
   علی‌رضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۱۰/۰۶

اعتماد مردم به کمیته امداد امام (ره) یک سرمایه اساسی است

به گزارش واحد اخبار و اطلاع رسانی اداره کل،علی رضا قامتی با حضور در گردهمایی دو روزه مدیران کمیته امداد این استان در سالن اجتماعات اردوگاه ثامن الائمه(ع) در مشهد اعتماد مردم به کمیته امداد را اصل مهمی دانست و افزود: اگر مردم به این نهاد اعتماد کنند به طور یقین در جامعه نیازمند نخواهیم داشت وخلاء ها پر خواهد شد.

وی با عنوان اینکه بزرگترین افتخار کمیته امداد خدمت به محرومان و نیازمندان است اظهار کرد: امسال جذب مشارکت های مردمی و ارائه خدمات خیران به مددجویان تحت حمایت معنادار و مناسب بوده است و خوشبختانه اقدامات سو بدخواهان علیه این نهاد به خودشان برگشت.
قامتی با تاکید بر استمرار همکاری با  کمیته امداد؛ افزود: همه دستگاه ها باید به شکلی مناسب به نیازمندان و کمیته امداد کمک کنند که خوشبختانه این اقدامات تاکنون تاثیرگذار بوده است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری خراسان رضوی با اعلام اینکه شاهد حضور مددجویان موفقی در سطوح مختلف اجتماعی هستیم، افزود: کارآمدی، توانمندسازی و بالفعل کردن اقدامات مددجویان تحت حمایت کم نظیر و در برخی مواقع بی نظیر است که این امر توسط کارکنان این نهاد انجام شده و خوشبختانه در مسیرهای خوبی قرار دارد.
وی با عنوان اینکه خدمت در کمیته امداد توفیقی است که نصیب کارکنان این مجموعه شده است؛ بیان کرد: بی توجهی و کوتاهی نسبت به اقشار نیازمند و زجر کشیده تبعاتی را به دنبال دارد که نتیجه آن دامن خودمان را می گیرد.
قامتی با اشاره به اینکه هشت درصد جمعیت استان، تحت حمایت کمیته امداد خراسان رضوی هستند گفت: اقدامات برای خانوارهای مددجو مستمر صورت می گیرد چون این خدمات به لحاظ کیفی بسیار در بدنه نظام و انقلاب تاثیرگذار است.
وی با بیان این که نظام ما بر آمده از رای و متکی بر  مردم  است؛ گفت: ولی نعمتان اصلی این انقلاب مردم هستند که باید برای تامین معیشت و رفاه آنان تلاش کنیم و تداوم انقلاب اسلامی نیز در گرو همراهی آنان و تبعیت از ولایت است. 


منبع : زیر پرتال دبیرخانه پدافند غیر عامل
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان