مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان رضوی
              
   علی‌رضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۳/۲۳

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

کار در حوزه پدافند غیرعامل نیاز به مجاهدت و پشتکار دارد

محمدرحیم نوروزیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل و کارکنان اداره‌کل پدافند غیرعامل ضمن قدردانی از اقدامات و تلاش‌های برنامه‌محور این حوزه گفت: خوشبختانه با توجه به تدوین سند راهبردی، امروز در حوزه‌ی پدافند غیرعامل استان چشم انداز، مسیر و جاده کاملاً مشخص است و افزود: البته این مسیر بسیار پر پیچ و خم است و سختی و صعوبت دارد لذا نیازمند به مجاهدت و پشتکار است.

به گزارش واحد اخبار و اطلاع رسانی اداره کل، محمدرحیم نوروزیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل و کارکنان اداره کل پدافند غیرعامل ضمن قدردانی از اقدامات و تلاش های برنامه محور این حوزه گفت: خوشبختانه با توجه به تدوین سند راهبردی، امروز در حوزه ی پدافند غیرعامل استان چشم انداز، مسیر و جاده کاملاً مشخص است. وی همچنین افزود: البته این مسیر بسیار پر پیچ و خم است و سختی و صعوبت دارد لذا نیازمند به مجاهدت و پشتکار است.
جانشین ریاست شورای پدافند غیرعامل استان با اشاره به اینکه کار در حوزه ی پدافند غیرعامل کاملاً دانش بنیان است افزود: در حوزه ی پدافند غیرعامل به دلیل سرعت گسترده تحولات بایستی مستمراً دانش موجود به روزرسانی شود و پیش بینی و آینده نگری های لازم انجام شود تا در روز حادثه غافلگیر نشویم. وی همچنین ضمن تایید اقدامات صورت گرفته بر اجرای سند راهبردی و برنامه های عملیاتی مصوب قبلی در سال 97 تاکید نمود.
در ابتدای این جلسه سید ابوالفضل احمدی مدیرکل و دبیر شورای پدافند غیرعامل استان نیز به تشریح عملکرد سال 96 حوزه ی پدافند غیرعامل در سطح دستگاه ها و فرمانداری ها پرداخت و افزود: با پیگیری و تلاش مستمر همکاران و همراهی مدیران محترم دستگاه ها و فرمانداران محترم، بیش از 87% اهداف عملیاتی سال 96 استان در این حوزه محقق شده است و 28 فرمانداری به علاوه 56 دستگاه اجرایی استان به چرخه نظام برنامه ریزی و مدیریت عملکرد پدافند غیرعامل ورود پیدا کرده اند و کارنامه عملکرد سالانه برای تمامی دستگاه ها و فرمانداری ها تنظیم شده است.
مدیرکل پدافند غیرعامل در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان حوزه پدافند غیرعامل در آینده نزدیک خبر داد و گفت: بیش از 1378 دارایی و مرکز ثقل استان شناسایی شده و دستگاه های اجرایی استان در حال رایزنی برای بهره برداری از آخرین فرصت باقیمانده ی استفاده از بند (ز) تبصره 12 قانون بودجه سال 96 می باشند.


منبع : زیر پرتال دبیرخانه پدافند غیر عامل
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان